A SzerdaHelyzet nyilatkozik az Európa-liga Fradi–CSZKA Moszkva (0:0) és a Wolverhampton–Slovan (1:0) mérkőzéseiről

Poór Tibor: Szigivel megbeszéltük, hogy ki milyen mérkőzést követ. Nekem a feladatom a Fradi-meccs volt, de bevallom, ment a notebookon a meccs, de nem néztem. Egy fotó miatt, melyen egy drapi virrasztott, melyen az #allforjan helyett egy idióta változat került a Kočner modifikált keresztnevével és a drapi mellett a Slovan szurkolói meg az odabiggyesztett börtöntöltelék figurája volt látható. Ez a fotó megjelent a sport24.sk portálon. Ha ez kamu, akkor undorító húzás ez a weboldaltól, ha nem, akkor ez undorító húzás az égszínkék állatoktól. Még nagyobb hányinger lesz, ha ettől a tettől nem határolódik el a szlovák fociszövetség összes tagja, beleértve az utolsó takarítónőt. Bocs, de ilyenkor nem lehet csak a focival foglalkozni.
U.I .Ezzel a döntetlennel nagy valószínűséggel a Fradinak elúszott a továbbjutás.

Szigeti Attila: A Slovan angliai mérkőzéséről először is azt szeretném leírni, hogy Bajric a pozsonyiak védekező középpályása a 79. percben súlyos sérülést szenvedett, és több mint 10 percet ápolták, mielőtt hordágyon hagyta el a játékteret. A nézők nem fütyültek, hanem türelmesen megvárták és tapssal bíztatták a sérült játékost. Az ilyen dolgokat lehet nevezni futballkultúrának. A mérkőzésről annyit, hogy a Manchester Cityt hazai pályán 0:2-re verő Wolves, akik egy sebességgel nagyobb iramban játszottak a Slovantól, nagyon megszenvedtek a DAC-tól egy sima ötöst inkasszáló pozsonyiakkal. A mérkőzés legnagyobb nyertese Dominik Greif lehet, aki egy tizenegyest hárított és kitűnően védett.