A SzerdaHelyzet nyilatkozik a DAC–Pohronie (0:0) mérkőzésről

NYITÓKÉP: SZABÓ PÉTER PÁL
Poór Tibor: A kreatív Balić hiánya mellett az újonnan felépített védelem elég nagy gondot okozott – nem volt olyan support a hátvédektől az átmenetben, így az egész első félidő eszetlen mikromeccsekre osztódott kb 10×10 m területen. A játékosok java része nem nézett fel, nem vitte át a súlypontot a pálya másik oldalára… és ebből eredt a rengeteg pontatlanság… Második félidő dettó, minden második passz rossz, vagy az ellenfél gyomrán keresztül próbáltunk indítani… Nem mintha valaki is a csapatból remekelt volna, de egypár játékos mozgása és lagymatag futása még a Fortuna Liga-szintet se ütötte meg. Siralmas színvonalú meccs.

Szigeti Attila: Az ilyen mérkőzésekre szokták azt mondani, hogy a csapat nem volt felkészülve fejben. Véleményem szerint a mérkőzés elejétől úgy játszottunk, hogy majd csak beakad valami és megtörik ennek a szerény képességű Pohronienak az ellenállása. Nem így történt, viszont az ilyen teljesítményre nincs kifogás. Sok mindent nem értettem a mai meccsen, de főleg a cseréket nem.

Ez a webhegy sütiket hassznál, hogy javítani tudjon a felhasználói élményen. Elfogadás Tovább