Szerző
Bögi Róbert
Csak egy srác vagyok a Grundról, aki szereti városa fociját. Apáról fiúra. Egy örök szerelmes. Adni és kapni!
Egyszer vasutas, máskor az „intelligens fanatikus”. Ultra! Jókai, Mikszáth és a rántottsajt követője. Kowalsky és Fankadeli hallgató.
Egy nagy gyerek – nekem így kerek! Az írott szónak néha a szóköz ad értelmet. Nyisd ki a szíved, hogy megtaláld! Kedvelem a történelmet és ismerem a világ összes zászlaját. A legszebb piros-fehér-zöld!
(Roberto)
Szenice-DAC 0:2 – jöttem, láttam, pedig nem volt árnyékom
Meg aztán igazából a nap sem sütött...
Gólok a hátam mögött 4.
A tavaszi idénynyitón odahaza konfettieső várta a csapatot...
Gólok a hátam mögött 3.
Kezdjük az újabb részt egy jó kis kupameccsel itt a „kertek alatt”.
Betyár a Grundról 19.
Ugye Ti sem gondoltátok, hogy köszönés nélkül fejezem be a mondókámat?!