A páros legújabb küldetéséből készült mozifilm kicsit olyan mintha a sorozat folytatódna és kb. 4 részt egybegyúrtak volna bár talán a stílusát tekintve inkább űrkalandfilm, mintsem űrwestern született.
Ismét egy önéletrajzi ihletésű film, mely a pop királyának életét, annak is az első felét mutatja be, kissé "felhasználóbarát", de annál szerethetőbb a nosztalgiára bőven építő kivitelben. Várjuk a folytatást...
Végre egy olyan, a Föld bolygó megmentéséről szóló sci-fi, ami nem elborzaszt, megriaszt, búskomorrá tesz, sokkal inkább humoros, kedves és talán a legfontosabb, hogy végig optimista.
Aki egy sablonos zombi filmre számít, az csalódni fog (reméljük pozitívan), hiszen kis túlzással ez a mozi még szatírának is elmenne. Zseniális alakítások, kiszámíthatatlan történetvezetés és egy egészen pazar finálé.
A Tron széria immár harmadik része, mely igazi zenei orgiát (a filmzenét a Nine Inch Nails komponálta) és vizuális cunamit (egyáltalán nem lóg ki a CGI lóláb) tartogat számunkra. Épp ezek miatt melegen ajánljuk moziban megtekinteni!
Két véglet csap össze a vásznon: a szélsőbal és a szélsőjobb harcának hősi eposza elevenedik meg előttünk egy szatirikus, vicces megnevezésekkel teli világban.