A SzerdaHelyzet nyilatkozik a Magyarország–Izland (2:1) Eb-kijutást jelentő mérkőzésről

Poór Tibor: Kit érdekel, hogy milyen színvonalú meccs volt, és kit érdekel a potyagól? Ki tudta végignézni ezt a végkifejletet, Szoboszlai fantasztikus gólját a boldogság könnyei nélkül? Hölgyeim, uraim, magyarok, kijutottunk az Eb-re!!!

Szigeti Attila: Nem kezdeném mással az értékelésem, mint hogy ez az izlandi labdarúgó-válogatott nem érdemelt volna Európa-bajnoki részvételt!!! Azt pedig valljuk be, hogy a magyar válogatott nem az élete meccsét játszotta ma este, szurkolók nélkül a lelátókon és edző nélkül a kispadon. Nem vagyok benne biztos, hogy ezek ellen a „csöklövő” izlandiak ellen megfelelő taktikát választott Rossi mester, mert középütt mindent megszűrtek a bálnavadászok, és a 37. percben vezettünk először épkézláb támadást, de bevallom őszintén, teljesen mindegy már. A második félidei küzdésért és akaratért teljesen megérdemelt Eb-részvétel jár.