A SzerdaHelyzet nyilatkozik a DAC–Slovan (1:1) mérkőzésről

FOTÓ: SZABÓ PÉTER PÁL
POÓR TIBOR: Remekül játszottunk a mérkőzés első félidejében, de az, amit láthattunk, érezhettünk Hahn becserélése után, az nagyon dicsérni való. Helyzetek voltak mindkét oldalon, de többnyire azt történt, amit mi akartunk. A Slovan ellen nem lehet hibák nélkül játszani, de a lényeg inkább a játékunk arculata. A szitu a végén? Sok mindent elárult, hogy a verdikt után azonnal lefújta a meccset. Igen, Fortuna Ligára ez egy kiváló meccs volt, a cirkuszt a játékvezető csinálta. Az első benyomásaim, hogy ez nem 50-50 eset volt, hanem inkább 11-es. Tehát fújni kellett volna. A többit majd erről az esetről a SzerdaHelyzetben, de a játékosok, akik körülvették a bírót és a VAR-t, nem úgy néztek ki, hogy ez nem lett volna 11-es…
U.i. Az újoncok jól, illetve nem rosszul ugortak bele a játékkal, Hahn pedig egyszerűen szenzációsan.

SZIGETI ATTILA: Véleményem szerint nagyon helyén volt ez a mérkőzés. A meccs kezdetétől az történt a játéktéren, amit mi akartunk, és alárendelt szerepet játszott a Slovan. A helyzetek kidolgozásában is jobb mutatóval rendelkezünk, mind az első és a második félidőben egyaránt. Gólt, gólokat rúgtunk, de az ellenfélnek egy megingás elég volt az egyenlítéshez. Azt gondolom, hogy ha ilyen hozzáállással és frekvencián fog játszani a csapat, nem lehet gond a jövőben.