Nincs olyan szöglete a Felvidéknek, ahol ne fordult volna meg a gitárjával: Zsapka Attila dalai üdék és a szívünkből szólnak... Rólunk énekel nekünk: a hétköznapjaink és ünnepeink dalnoka, örömeink és bánataink énekese... Fogadjátok…
A kezdetekben a szülők által került kapcsolatba a DAC-cal, még a régi fatribünös stadionban, aztán a haverokkal jártak. Amíg lehetett, hátulról beugortak, a 2 koronából meg kellett úszni a belépőt, hogy jusson még pattogatott kukoricára is.…