Szó volt róla a napokban, hogy nyissák meg a templomokat, hisz’ ha a pék csak a kamerán keresztül mutogatná az éhes embereknek a kenyeret, attól még nem laknánk jól...
Műtétje után a szombati DAC–Magymihály (2:1) mérkőzésen lépett újra pályára a panamai futballista. Galériánkban róla gyűjtöttünk össze néhány emlékezetes fotót.