A SzerdaHelyzet nyilatkozik a DAC vezetőedzőjének kinevezéséről

Poór Tibor: Klubtulajdonosunk nyilatkozatait majd Szigivel megdumáljuk a SzerdaHelyzetben, most a legfontosabb információra reagálunk. Németh Antal nehéz időszakban vette át a csapatot és több téren bizonyított. Az, hogy a következő szezonra lett vezetőedző, nagy kihívás számára. Kívánom neki, hogy minden jót sikerüljön áthoznia az új szezonba, kellő alázattal a focihoz, a közegünkhöz, a klubunkhoz, a mindennapi munkához… Szerintem mindez benne van Anti szívében, mi pedig szorítsunk neki, hogy mint edző fejlődni tudjon, csakúgy, mint a játékosai. Szerencsével és isten segítségével ez sikerülhet. Ő hosszútávon is szerethető edző lehet a klubunk élén. Anti és a stábja, sok sikert! DAC, sok sikert!

Szigeti Attila: Mindenekelőtt gratulálni szeretnék Világi Oszkárnak, az FC DAC tulajdonosának a sokrétű és részletes interjúhoz. Úgy érzem, hogy az igényesebb szurkolók is válaszokat kaptak a kérdéseikre. Személy szerint én azzal vagyok elégedett, hogy a DAC egy érző magyar ember kezében van, aki ha néha hibázik is, próbálja azt korrigálni, és a legjobbat nyújtani. Szakmailag lenne néhány hozzáfűznivalóm, de akkor a nyilatkozatom kicsit hosszúra sikeredne. Arra kimondottan büszke vagyok, hogy a SzerdaHelyzetben elhangzott nyilatkozataim sokban egyeznek Világi úr nézeteivel. Németh Anti gratulálok!

 

Ez a webhegy sütiket hassznál, hogy javítani tudjon a felhasználói élményen. Elfogadás Tovább