A SzerdaHelyzet nyilatkozik a DAC–Zsolna (3:1) mérkőzésről

FOTÓ: SZABÓ PÉTER PÁL
POÓR TIBOR: Nem vagyok annak a híve, hogy a győzelem pár percen belül letakarja a meccs színvonalát. Ma mégis úgy gondolom, hogy a gólok, a három pont, illetve a mesterhármas különleges varázsa, pont az volt, ami kellett nekünk ma. Persze, az igaz hogy a meccs túlnyomó részében elégedetlen volt a közönség, és jogosan, de ezt inkább a SzerdaHelyzetben Szigivel. Már tényleg olyan időket élünk, hogy örülünk annak is, hogy végre nagyobb számban tudunk együtt lelkendezni a stadionban a három pontnak. Kívánom a csapat játékosainak, hogy a következőkben hasonló tüzet lássunk náluk, mint ma az edzőnknél, akinek az öröme a harmadik gól után számomra a mesterhármas mellett a meccs momentuma volt. Még egyszer, nem volt ez szép meccs és jó teljesítmény sem, de a háromgólos győzelemnek nagyobb értéke van, mint gondolnánk, annak ellenére hogy a meccs túlnyomó részében dünnyögött a lelátó. És én is..

SZIGETI ATTILA: Hölgyeim és uraim, a végeredmény 3:1 a DAC javára. Bevallom őszintén, kicsit keserű a szám íze, de azt szokták mondani, hogy a győzelmeket nem kell megmagyarázni. A gyors gól, amit szereztünk, az ellenfelet felébresztette, minket pedig álomra szenderített. Némi félelmem volt is 1:1-nél. Nem játszottunk jól, viszont ekkor jött Nikola Krstović. A végeredmény igen, de a mutatott játék nem szórakoztatott, mint valamikor egy DAC-Zsolna.

Ez a webhegy sütiket hassznál, hogy javítani tudjon a felhasználói élményen. Elfogadás Tovább