A SzerdaHelyzet nyilatkozik a Víkingur Gøta–DAC (0:2) Európa Konferencia Liga-mérkőzésről

POÓR TIBOR: Nyilván a fő célok teljesítve voltak, lesznek – gyakorlatilag eldőlt a továbbjutó, és gond nélkül hazaérünk. Viszont, ha könnyíteni akartunk magunkon, spórolni az energiával, vagy jó hangulatot csinálni a visszavágóra, hát azt kb.a két érthetetlen sárga lapos szabálytalanságunktól elkezdtük percről percre torpedózni. Rengeteg fegyelmezetlenség, pontatlan passzok sorozata, és ebben ma Káčer sem volt kivétel, hm… Ha azt mondom, hogy a gyengécske hazai csapatot lenézte, és úgy is focizott a gárda, amely messze nincs a foci császárainak pozíciójában, lehet nem túlzok. Egy ilyen csapatteljesítmény után az edzőt nem hiszem, hogy kritikával kellene illetni, inkább sajnáltam ma őt. A két gyönyörű gól ellenére ez a foci nagyon fájt. Gratula a győzelemhez, hajrá, DAC!

SZIGETI ATTILA: Guľa edző ide, harmadik győzelem oda, be kell vallanunk, hogy a harmadik bűn gyenge ellenfelünk ellen játszottunk és győztünk. Nem éppen attraktív, szemet gyönyörködtető gyors játékkal, de a győzelmet újra csak nem kell magyarázni. Északír taktikánk újra működött, viszont biztos vagyok benne, hogy a Zsolna erősebb lesz, mint az elmúlt három ellenfelünk együttvéve. Lehet velem nem egyetérteni, de a DAC-szurkoló jobb játékot vár. Pláne az ilyen amatőr, gyenge ellenfelek ellen. Ki lehet taktikára beszélni magunkat, de pontatlanul, lassan, körülményesen futballoztunk. Az egész mérkőzés üde színfoltja Nikola Krstović bombagólja volt.