A SzerdaHelyzet nyilatkozik a Nagyszombat–DAC (1:2) mérkőzésről

POÓR TIBOR: Kedves DAC-szurkolók, kedves DAC-közeg! Elnézést, hogy később jelenünk meg a nyilatkozattal, de egy ilyen pillanatra már nagyon rég vártunk, tehát a mix zónában élveztük a győzelmi öröm pillanatait! Elsősorban, szerintem a Világi-éra egyik legfontosabb és legértekesebb győzelme volt ez, amikor egy nagyon nehéz pozícióban találtuk magunkat a tavasz kezdetén. Nincs még vége, a munkát folytatni kell így, és meglesz a gyümölcse. Én nagyon örülök annak, hogy főleg az első félidőben nagyon kultivált módon játszottunk, kis kivételekkel nagyon fegyelmezetten. A játékunk arculata közeledik ahhoz, amit látok individuálisan Vitálistól (aki megint remek teljesítményt nyújtott). Kiemelem a kapusunkat, Popovićot, de legfőképpen azt a játékost, akinek nem nagyon sikerült az előző meccs, de most a meccs emberének nevezem – Dimun. Mindez viszont kevés lenne, ha nem támasztaná alá a csapatszellem, a részünkről taktikailag jobban kivitelezett 98 perc. Holnap reggel már higgadtabban forgatunk Szigivel, és most kérem, élvezzék ki ezt a győzelmet.

SZIGETI ATTILA: Így tippeljen az emberfia. Az élő videó után volt olyan érzésem, hogy vastagon benne lehet a 0:1, és ha kinyitnak, még a 0:2 is. Persze, volt benne jó adag szerencse, de hát azt szokták mondani, „jó csapatnak szerencséje is van”. Futballban még a legjobbaknak is. Első félidőben elég zaklatott voltam néhány teljesítménytől, de fogatlanok voltak a traktoristák és Popović is a helyén volt. Aztán megrúgtuk azt a bizonyos fontos gólt és a VAR is nekünk kedvezett. Maximálisan elégedettek lehetünk a taktikával, a játékosok hozzáállásával és az edzői stáb ténykedésével, ami a cseréket és az egész mérkőzést illeti. Holnap reggel 8.00 órakor forgatjuk a SzerdaHelyzetet, addig megpróbálok megnyugodni. Köszönöm ezt a győzelmet a fiúknak, megvertük a traktoristákat.