Szigi-szemmel

Politika

– elhúzódtak néhány csallóközi magyar elméjében a magyarországi választások, és még mindig a migránsoktól tartanak. Nyugi gyerekek, újra Orbán lett 4 évig a „soros”…


Thaiföld

– orgia közben rohant le a rendőrség Thaiföldön egy szexklubot – olvashattuk a médiában. Néhány otthonmaradt feleség megnyugtatására, városunkból nem volt látogatója ennek a podnyíknak.


Döme Tibi Csaszi

– szinte üstökösként robbant be városunk közéletébe egy fiatal énekes, aki új klipjével a pozsonyi Westend stavbárú jelentkezett. Élvezhettük csodálatos hangját, a háttértáncot pedig a higanymozgású Gigi biztosította.


Liverpool

– gólokban gazdag mérkőzést játszott a Pool Róma ellen. Néhányan a fészbukon extázisuk közepette Messihez hasonlították Mohamed Salah játékát. Csak 5 aranylabda és pár száz gól a különbség kettejük közt.


ERIKA ITALY Fashion

– mivel teljes bizonysággal állíthatom, hogy nem vagyok Nő, figyelmetekbe ajánlom hölgyeim a szebbnél szebb ruhakölteményeket. Férfitársaimnak pedig a hölgyet, aki bemutatja azt. Nyugodt lelkiismerettel leírhatom, minden nagyon a helyén van nála!


Facebook

– az egyik hölgyismerősöm feltette a kérdést: ha most bekopognék hozzád, mit cselekednél? Jeges a presszóból azt kérdezné: – Kisfröccsöt hoztááá?? Én meg szó nélkül áthúznám az ágyneműt…


Polgármester úr

– az évszázad felszólítását fogalmazta meg Dunaszerdahely polgármestere, amikor az egyik képviselő asszony súlyát firtatta a képviselő-testületi ülésen. Kedves polgármester úr, csak nem stíröli minden ülés előtt a képviselőnő idomait? A hozzáértőbbek szerint egyébként cca 59 🙂

Ez a webhegy sütiket hassznál, hogy javítani tudjon a felhasználói élményen. Elfogadás Tovább