Kell-e nekünk?
Kell-e nekünk demokrác’?
Vívmány ez, vagy csak egy elit máz?
Nemde? Szavazni, szólni, agyalni gáz!
Hol is van ma a sok pesti srác?!
Kell-e nekünk elektrom’?
Csak gyűlnek a gondok a vállamon.
Leég a…
Barkóczi Noémi egy rendkívül kellemes színfolt a magyar indie popban, érzékletesen ragad meg apró momentumokat, töredezett emlékképeket, amikkel mindenki kapcsolódni tud, amiket mindenki magáévá tud tenni.