Jövő héttől kezdődik a karácsonyfák elszállítása Dunaszerdahelyen
A hagyomány szerint a karácsonyfákat egészen vízkeresztig meghagyják, s csak utána szedik le. Éppen ezért a jövő héttől megkezdik a fák begyűjtését városunkban is.
Forrás: Dunaszerdahelyi.sk
A Municipal Real Estate DS válllalat munkatársai jelezték, hogy január végéig minden hétfőn tesznek egy nagy kört a városban, begyűjteni a kidobott…
Olvass tovább...